(VIDEO) Partizan lako sa Mačvom posle sloma u Evropi

01.12.2019

15:51

Fudbaleri Partizana savladali su Mačvu sa 2:0 na gostovanju i tako barem malo ublažili razočaranje posle ispadanja iz Lige Evrope.

Siguran trijumf u prvenstvu

Partizan je tokom celog meča kontrolisao utakmicu i imao je ogromnu prednost u posedu lopte i šutevima na gol, a već u 16. minutu uspeli su crno-beli da slome otpor protivnika. Sadik je probio po desnoj strain i poslao loptu koju je Asano samo spremio u gol.

Suma je propustio priliku da posle pola sata igre duplira vođstvo crno-belih, a u 37. minutu videli smo najbolju priliku za Mačvu kada je Ašćerić šutirao glavom, ali je Stojković dobro reagovao.

Tačku na ovu pobedu crno-belih stavio je Slobodan Urošević koji je u 70. minutu sjajno reagovao posle centaršuta Stevanovića.