30.11.2019

18:11

Fudbaleri Atalante pobedili su Brešu u gostima sa 3:0, u 14. kolu Serije A.

Fudbaleri Atalante

Atalanta je prekinula niz od tri utakmice bez pobede u italijanskom prvenstvu i sada sa 25 bodova zauzima šesto mesto, dok Breša ima sedam bodova i poslednja je na tabeli.

Mario Pašalić je u 26. minutu doneo prednost Atalanti. Na centaršut Kastanjea sa desne strane odlično je reagovao i glavom loptu smestio u mrežu Breše.

Isti igrač je u 61. minutu odlično reagovao u petercu kada je petom skrenuo loptu u mrežu za 0:2.

Konačno u drugom minutu nadoknade posle munjevite kontre Josip Iličić je rutinskim udarcem sa ivice kaznenog prostora savladao golmana Breše za konačnih 0:3.

U drugom meču dana Torino je minimalnim rezultatom slavio protiv Đenove na njenom Luiđi Ferarisu.

Jedini gol u Đenovi postigao je Bremer u 77. minutu meča, na asistenciju Verdija.

Gosti su utakmicu završili sa igračem manje zbog isključenja Edera koji je dobio drugi žuti karton u 95. minutu susreta.