"Nisam tužan, ljut sam, mnogo je bolno!"

28.11.2019

21:31

Napadač Partizana Umar Sadik razočaran je ispuštenom pobedom na gostovanju AZ Alkmaru u Hagu.

Umar Sadik

Crno-beli su vodili 2:0 do 88. minuta, imali igrača više od 83, ali je AZ uspeo da izjednači u nadoknadi vremena i ostavi Partizan bez šansi da se u poslednjem kolu bori za nokaut fazu LE.

- Juče sam vam rekao da moramo dati 110 odsto jer 100% nije dovoljno. Nisam tužan, ljut sam. Ne možeš doći ovde, voditi 2:0 deset minuta pre kraja i primiti dva gola. Mnogo je bolno. Ovo je velika lekcija za sve nas igrače- rekao je Sadik.

Partizan će u poslednjem kolu dočekati Astanu 12. decembra, u meču bez rezultatskog značaja.

AZ će gostovati Mančester junajtedu na Old Trafordu, potrebna mu je pobeda za ostajanje prvog mesta u Grupi L.