Debakl Grujićeve Herte!

24.11.2019

16:52

Fudbaleri Augsburga slavili su pred svojim navijačima protiv berlinske Herte rezultatom 4:0.

Marko Grujić

Domaći su poveli već u 17. minutu, strelac je bio Maks.

Igrao se 26. minut kada je Kordova povosio na 2:0, da bi samo dva minuta kasnije veliki peh doživeli gosti, kada je golman Jarštajn zaradio direktan crveni karton.

Rezervni golman Smarč je na teren ušao umesto Skejlbreda, postalo je jasno da se Herti sprema poraz.

Augsburg stiže i do trećeg kola u 41. minutu, ali je on poništen nakon intervencije iz VAR sobe.

Ipak, nakon samo sedam minuta igre u drugom delu, Han stiže do novog pogotka, koji je bio potpuno regularan, pa je domaćin poveo sa 3:0.

Niderlehner je postavio konačan rezultat u 79. minutu, na asistenciju Maksa.

Marko Grujić se našao u startnoj postavi Herte, ali je teren napustio u 70. minutu, kada ga je zamenio Majer.

Fudbaleri Majnca su sa igračem manje deklasirali Hofenhajm sa 5:1.

Majnc je ostao sa desetoricom fudbalera u nadoknadi prvog poluvremena, ali je uspeo da zabeleži trijumf