Granada sprečila Atletiko da preskoči Real, poraz Valensije u nadoknadi!

23.11.2019

20:04

Fudbaleri Granade i Atletiko Madrida remizirali su 1:1, u meču 14. kola španske Primere.

Dijego Simeone

"Jorgandžije" su zabeležile četvrti uzastopni remi van Vande Metroplitano i tako propustili šansu da na tabeli "preskoče" ljutog rivala – madridski Real.

Granada je nakon odličnog starta sezone u nekoliko poslednjih utakmica pala u formi. Ni na ovom meču nisu igrali dobro, ali su nekako uspeli da izbegnu poraz.

Oba gola viđena su u drugom poluvremenu. Gostima je Renan Lodi doneo prednost nakon asistencije Ektora Erere, da bi konačan rezultat postavio Herman Sančes u 67. minutu posle kornera koji je izveo Montoro.

Nešto ranije fudbaleri Betisa pobedili su Valensiju sa 2:1.

Betis je pobedio golom Serhija Kanalesa u četvrtom minutu nadoknade.

Valensija je prethodno vodila na gostovanju u Sevilji od 32. minuta golom Maksimilijana Gomesa, a u 37. je izjednačio Hoakin.

Betis je sada 14. na tabeli sa 16 bodova, četiri manje od Valensije, koja zauzima 10. mesto.