Bajern demonstrirao nadmoć pred meč sa Zvezdom, srpski Ajntraht razočarao!

23.11.2019

17:03

Fudbaleri Bajerna su odigrali odličan meč protiv Dizeldorfa u kome su slavili sa 4:0, ovaj duel je ujedno poslednji pred okršaj Lige šampione u Beogradu protiv Crvene zvezde. Ajntraht je doživeo poraz na domaćem terenu od Volfsburga rezultatom 2:0.

Fudbaleri Bajerna

Prvi gol na meču postigao je Benžamin Pavar u 11. minutu, na 2:0 povisio je Kristijan Toliso u 27, a strelac trećeg pogotka je bio Serž Gnabri u 34. minutu.

Na konačnih 4:0 povisio je Kutinjo u 70. minutu, na asistenciju Roberta Levandovskog.

Ajntraht je kiksnuo kod kuće. Za domaćina meč su počeli Mijat Gaćinović, koji je igrao do 68. minuta, i Filip Kostić, koji nije izlazio. Dejan Joveljić ponovo je bio na klupi.

Volfsburg je prekinuo užasnu seriju od osam mečeva bez pobede u svim takmičenjima i srušio razočaravajući Ajntraht golovima Veghorsta u 19. i Viktora u 65. minutu.

Ajntrahtu nije pomoglo ni to što su od 45. minuta igrali sa igračem više, jer je prevremeno kupanje zaradio Tiseran.

Union je postigao po gol u oba poluvremena – goste je načeo Ujah u 15. minutu, a dokrajčio Anderson u nadoknadi.

Neven Subotić još jedanput je bio stub odbrane tima iz Berlina.

Bajer Leverkuzen i Frajburg su podelili bodove – 1:1. Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Gosti iz Frajburga poveli su pogotkom Holea, a rezultat je izjednačio Dijabi.

U drugom poluvremenu Lever je imao tri odlične prilike, ali nije mogao do pogotka i pobede.