(VIDEO) Žile se vratio na scenu: ASISTENCIJA SRPSKOG BISERA U POBEDI BENFIKE

24.09.2017

10:04

Bivši fudbaler Partizana i naš reprezentativac Andrija Živković važio je za jednog od najtalentovanijih evropskih igrača, a u dresu Benfike ove sezone vraća se na veliku scenu sjajnim igrama u Portugaliji.

Živković igra sve bolje u dresu Benfike

Velikan iz Lisabona je savladao Fereiru pred svojim navijačima rezultatom 2:0, a punih sat vremena igre "Orlovi" nisu mogli da otključaju bravu gostujućeg gola.

Onda je na scenu stupio naš Živković koji je bio asistent kod prvog gola u 61. minutu, dok je sudbinu Fereire zapečatio Žonas pogotkom 15 minuta kasnije.

Uz Živkovića, ceo meč odigrao je i Ljubomir Fejsa, a Benfika je iskoristila remi Sportinga da se približi samom vrhu pošto ima 16 bodova.