(VIDEO) Engleska sa pola snage protiv lažne države, Bugarska se oprostila pobedom nad Češkom!

17.11.2019

19:11

Fudbalska reprezentacija Engleske je deklasirala fudbalere lažne države Kosovo sa 4:0 i tako stavila tačku na kvalifikacije za Evropsko prvenstvo naredne godine.

Fudbaleri Engleske

Gosti nisu imali milosti. Vinks je u 33. minutu načeo domaćine, koje su u drugom delu meča dokrajčili Kejn, Rašford i Maunt.

U drugoj utakmici ove grupe, Bugarska je bila bolja od Češke sa 1:0. Pobedonosni gol postigao je u 56. minutu utakmice Božikov.

Na kraju, iz grupe A na Evropsko prvenstvo idu Engleska i Česka, dok je najveće razočaranje na tabeli, selekcija naših suseda, Crna Gora.

Đetići su nisu imali pobedu uz tri remija i pet poraza! Takođe, postigli su samo tri, a primili čak dvadeset i dva gola na osam utakmica!