Srbi bez pobede protiv Parme!

03.11.2019

19:22

Fudbaleri Fiorentine odigrali su nerešeno, 1:1 sa Parmom na svom Artemio Frankiju u okviru 11. kola italijanske Serije A.

Bez pobednika na utakmici Fiorentina-Parma

Izabranici Vićencea Montele ponovo nisu ostvarili pobedu na domaćem terenu, a večeras im je bodove otkinula ekipa sa severo zapada Italije.

Parma je inače i povela u Firenci golom Žervinja u 40. minutu. Krilni fudbaler po vokaciji je igrao centralnog napadača i nosio je kapitensku traku, a pogodak je upisao na asistenciju Juraja Kucke.

Žervinjo je u poslednjih pet minuta prvog dela matirao Dragovskog

Popularni "krstaši" su na poluvreme otišli sa prednošću koja nije dugo trajala u drugom delu utakmice.

Radost domaćin pristalicama donosi 22-godišnji vezista Gaetano Kastrovili u šezdeset i sedmom minutu susreta.

Slavlje mladog veziste nakon gola za izjednačenje

Do kraja utakmice, videli smo prilike sa obe strane, ali bez promene rezultata posle devedeset minuta igre na stadionu Artemio Franki.

Srpski fudbaleri u redovima "Viole" su bili na terenu. Nikola Milenković je odigrao celu utakmicu, dok je Dušan Vlahović bio na terenu od 54. minuta.

Pulgar danas bez učinka, zaradio je i javnu opomenu

U narednom prvenstvenom kolu Parma dočekuje Romu, dok Fiorentina putuje na Sardiniju, na noge ekipi Kaljarija.