(FOTO/VIDEO) Čas fudbala u Valensiji: Levante samleo Barselonu, Srbin zakucao Katalonce!

02.11.2019

17:25

Veliko iznenađenje u 12. kolu španske La lige. Fudbaleri Levantea savladali su Barselonu na domaćem terenu sa 3:1, a ogromni doprinos ovoj utakmici dao je i bivši reprezentativac Srbije, vezista Nemanja Radoja.

Barselona pala u Valensiji, velika pobeda Levantea!

Na početku utakmice videli smo klasično odmeravanje snaga i opipavanje “pulsa”, ali je ta uspavanka prekinuta tek pred kraj četrdesetog minuta susreta.

Sudija Alehandro Ernandez je pokazao na belu tačku, a Lionel Mesi je sigurnim izvođenjem udarca sa jedanaest metara doveo Barselonu do prednosti u Valensiji - 0:1!

Samo tri minuta nakon gola, veliki problem za Barselonu. Luis Suarez je napustio teren zbog povrede, a zamenio ga je Karlos Perez.

Čim smo stigli do sat vremena igre, usledio je topovski arsenal izabranika Paka Lopeza! Levante je za osam minuta postigao tri gola i okrenuo Barselonu neverovatnom partijom! Prvo je u 61. minutu Kampanja na asistenciju Moralesa poravnao rezultat, da bi samo dva minuta kasnije ponovo asistent bio Kampanja, a strelac Borha Majoral - 2:1!

Inače, mladi španski napadač je fudbaler Real Madrida na pozajmici u klubu iz Valensije.

U 68. minutu tačku na veliku pobedu Levantea stavio je srpski vezista, Nemanja Radoja - 3:1!

Nemanja Radoja slavi pogodak

Do kraja utakmice, gosti iz Katalonije su pokušavali da dođu do prilike tek za udarac, ali to niko nije uspeo da uradi.

Lionel Mesi, kapiten Barselone razočaran odlazi iz Valensije

Posle devedeset minuta igre pred dvadeset i tri hiljade gledalaca, domaćin je slavio, dok se četa Ernesta Valverdea vraća kući pognutih glava.