(VIDEO) FAVORITI SIGURNI: Pobede Arsenala, Čelsija, Junajteda i Sitija u Liga kupu

20.09.2017

21:05

Fudbaleri Arsenala, Čelsija, Evertona, Mančester junajteda i Mančester sitija plasirali su se osminu finala engleskog Liga kupa.

Fudbaleri Čelsija slave novu pobedu

Arsenal je na svom terenu pobedio Donkaster 1:0. Jedini strelac na utakmici bio je Volkot u 25. minutu.

Čelsi je pregazio Notingem 5:1. Tri gola za Čelsi postigao je Bačuai u 18, 52. i 85. minutu, dok su se u strelce upisali još Kenedi u 12. i Musonda u 39. minutu. Jedini gol za goste dao je Darikva u 92. minutu.

Everton je pobedio Sanderlend 3:0. Dva gola za Everton postigao je Kalvert-Luin, a jednom se u strelce upisao Nias.

Mančester siti je u gostima pobedio Vest Bromvič 2:1. Oba gola za Siti postigao je Sane u 3. i 77. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Jakob u 72. minutu.

Mančester junajted je pregazio Barton 4:1. Dva gola za Junajted postigao je Rašford u 5. i 17. minutu, a po jednom u strelce upisali su se Lingard u 36. i Martijal u 61. minutu. Jedini strelac za goste bio je Dajer u 91. minutu.