Vojvodina ispustila Javor, Jirka uzeo tri boda za Radnički

26.10.2019

18:31

Fudbaleri Vojvodine su vezali dva meča bez pobede pošto su remizirali sa Javorom na svom terenu 2:2.

Stala je Voša

Novosađani su poveli golom Veselinovića na samom startu meča u trećem minutu. Ipak Javor se vratio pogotkom Petkovića, no do poluvremena Voša je opet vodila i to posle pogotka Bojića.

Petković je bio heroj ovog meča pošto je doneo bod svom timu, jer je u 72. minutu asistirao Zvekanovu koji je postavio konačnih 2:2.

U Šapcu je štoper Šatara uspeo da pogotkom na asistenciju nekadašnjeg prvotimca Partizana Eliomara donese tri boda Mladosti iz Lučana, koja je savladala Mačvu 1:0.

Na Banjici je Rad poveo protiv Radničkog iz Niša, ali je onda na scenu stupio Erik Jirka. Prvo je dao gol u 59. minutu,a  onda je osigurao pobedu Nišlija asistencijom za Haskića u 80. minutu.