Drama na jugu Engleske: Penal, dva autogola , VAR i dva preokreta!

26.10.2019

16:10

Brajton je savladao ekipu Evertona u meču punom preokreta sa 3:2.

Bitna tri boda za Brajton!

Poveli su domaćini sjajnim golom Paskala Grosa iz slobodnog udarca u 15. minutu. Samo pet minuta kasnije Adam Vebster, stameni štoper Brajtona, uspeo je da ugura loptu u svoju mrežu.

Mislili su igrači Brajtona da su poveli, ali je u 65. minutu gol Paskala Grosa poništen zbog ofsajda.Dominik Kalvert-Luin je doneo prednost svom timu u 74. minutu, ali njegovi saigrači nisu uspeli da sačuvaju tu prednost.

Prvo je suđen penal za Brajton koji je u gol pretvorilo Nil Mopej, a pogodak za pobedu delo je Luke Dinja, koji je skrenuo centaršut protivnika u svoju mrežu.

U druga dva meča Premijer lige videli smo remije. Vest Hem i Šefild junajted su odigrali 1:1, dok na meču Votforda i Bornmuta nije bilo golova.