19.10.2019

20:33

Fudbaleri Juventusa savladali su Bolonju u okviru 8. kola Serije A.

Siniša Mihajlović

Ekipa Mauricija Sarija je od Mihajlovićevog tima bila bolja rezultatom 2:1. Srpski stručnjak je ovaj meč proveo pored terena, a pre početka meča dobio je ovacije domaće publike.

Ronaldo je lepim solo prodorom i još boljim udarcem doneo prednost Staroj dami u 19. minutu. Ipak, samo sedam minuta kasnije Danilo poravnava na 1:1. Sa tim rezultatom se i otišlo na poluvreme.

Juventus je do važna tri boda došao u 54. minutu. Pjanić je odapeo precizan udarac i poslao loptu u mrežu Bolonje za konačnih 2:1.

Do kraja utakmice promene rezultata nije bilo, pa Siniša Mihajlović nije uspeo da stigne barem do boda na teškom gostovanju u Torinu. Treba napomenuti da je u nadoknadi vremena Bolonja mogla da dobije penal zbog igranja rukom, ali je sudija ostao nem.