Verona promašivala šanse, Napoli ih iskoristio i pobedio

19.10.2019

18:02

Fudbaleri Napolija savladali su Helas Veronu sa 2:0 na svom terenu i tako se popeli na četvrto mesto na tabeli Serije A.

Fenomenalni Milik doneo pobedu

Ovaj meč je obilovao šansama, a reprezentativac Srbije Darko Lazović je u 18. minutu sjajnim driblingom napravio sebi pozicju za šut, no njegov udarac nije bio dovoljno precizan.

Verona je propustila nekoliko prilika, a golman domaćih Aleks Meret je briljirao. Čak je lopta ušla u njegov gol u 24. minutu, ali je pogodak poništen zbog ofsajda.

Sve se preokrenulo kada je Arkadijuš Milik u 37. minutu iskoristio sjajan pas Fabijana Ruiza i zakuccao loptu u mrežu.

On je u 67. minutu postigao i drugi pogodak na meču, pošto je posle centaršuta Insinjea zakucao loptu pod prečku.

Nikola Maksimović nije igrao na ovom meču, dok je Darko Lazović odigrao odličnih 90 minuta. Napravio je jednu odličnu priliku i dobio žuti karton.