(VIDEO) ZAZA BRILJIRAO: Valensija deklasirala Malagu, Barsa i Mesi zgazili Eibar

19.09.2017

20:23

Fudbaleri Valensije pobedili su na svom terenu Malagu sa 5:0 u utakmici petog kola španske Primere.

Zaza je blistao u pobedi Valensije

Golove za Valensiju postigli su golovima Santija Mine u 17, Simonea Zaze u 50, 55. i 63, kao i Rodriga u 86. minutu.

Srpski reprezentativac Nemanja Maksimović od 73. minuta nastupao je za Valensiju.

Valensija je posle tri uzastopna remija uspela da dođe do trijumfa. Ovaj klub je sakupio devet bodova.

Malaga je poslednja na tabeli bez bodova.

Barselona je na svom terenu pobedila Eibar 6:1. Četiri gola za Barselonu postigao je Lionel Mesi i to u 20, 59, 62. i 90. minutu. U strelce su se još upisali Paulinjo u 38. i Suarez u 53. minutu. Jedin gol za goste dao je Enrih u 57. minutu.

Barselona je prva na tabeli sa 15 bodova, dok je Eibar u donjem delu tabele sa 6 bodova.