(VIDEO) Borjan zaustavio Pulišića, Kanada pobedila SAD posle 34 godine!

16.10.2019

07:53

Fudbalska reprezentacija Kanade savladala je tim SAD-a 2:0 i tako napravila istorijski uspeh.

Istorijski uspeh Kanade

Kanada je savladala SAD prvi put posle 34 godine! Prethodni put Kanađani su pobedili SAD u aprilu 1985. godine.

Ova pobeda je došla u KONKAKAF Ligi nacija, a jedan od najzaslužnijih za trijumf bio je golman Crvene zvezde Milan Borjan. On je sjajno branio, a u 51. minutu je odbranio najveću šansu na meču Kristijanu Pulišiću.

Pobeda je došla u drugom poluvremenu, prvi gol je u 63. minutu dao Alfonso Dejvis, dok je trijumf zapečatio Kavalini u sudijskoj nadoknadi.