Kup Srbije: Teleoptik "osvetio" Partizan, Proleter bolji od Javora!

09.10.2019

15:24

Pored Partizana koji je opravdao ulogu favorita i lako savladao Vodojažu sa 6:0, u šesnaestini finala Kupa Srbije odigrane su još dve utakmice.

RepublikaFoto: fss.rs
Pehar Kupa Srbije

Teleoptik je napravio veliko iznenađenje na Dušanovcu gde je na Krovu eliminisao Voždovac posle boljeg izvođenja penala.

"Optičari" su poveli u 13. minutu preko Kneževića, da bi domaćin golovima Krasića i Živojinovića preokrenuo rezultat. Ipak, Teleoptik je uspeo da u finišu meča izbori priliku da prolaz potraži nakon izvođenja penala što je u činio pošto je u penal seriji bilo 8:7 za filijalu Partizana.

Proleter je u Novom Sadu savladao Javor sa 2:1 i to nakon preokreta.

Ivanjičani su poveli u 42. minutu, da bi domaćin pogocima u 53. i 65. minutu meča obezbedili prolazak.