(VIDEO) Sumnjiv penal, dva gola posle 90. minuta i Voždovac koji je srušio Partizan na gostovanju!

06.10.2019

18:20

Fudbaleri Voždovca pobedili su Partizan na gostovanju rezultatom 2:1 u 11. kolu Superlige Srbije.

Stojković je bio besan posle dosuđenog penala

Partizan je gubio tokom većeg dela utakmice, uspeo da izjednači, ali neposredno pred poslednji sudijski zvižduk pretrpeo poraz.

Crno-beli su napadali gotovo svih 90 minuta i samo u tri navrata imali padove u koncentraciji defanzivno, ali ih je to koštalo sva tri boda.

Crno-beli su prekinuli niz od četiri pobede u svim takmičenjima, te upisali prvi poraz posle deset mečeva nepobedivosti.