Ikardijev "prvenac" u pokeru "svetaca"!

05.10.2019

18:23

Fudbaleri Pari Sen Žermena ostvarili su pobedu u devetom kolu francuske Lige 1 pošto su u Parizu savladali Anžer sa 4:0.

Mauro Ikardi

"Sveci" su poveli u 13. minutu golom Pabla Sarabije, da bi prednost svoje ekipe udvostručio Mauro Ikardi u 37. minutu meča.

Nastavio je domaćin sa opasnim napadima i u drugom poluvremenu, a takav pristup im se isplatio u 59. minutu kada se u strelce upisao i Idrisa Gaj.

PSŽ je i nakon toga pripretio dva puta preko Nejmara, a upravo je Brazilac i postavio konačan rezultat u 90. minutu meča.

Ekipa Tomasa Tuhela se učvrstila na čelnoj poziciji Lige 1 sa 21 bodom, dok je Anžer treći sa pet poena manje.