Granada zamalo izvukla bod posle 3:0 za Real, Zidan čuva posao i vrh tabele

05.10.2019

15:55

Fudbaleri Real Madrida savladali su Granadu 4:2 u duelu dve prvoplasirane ekipe u španskoj ligi.

Na kraju ipak trijumf favorizovanog Reala

Granada je iskoristila lošu formu najvećih timova u Španiji i popela se na sam vrh tabele, a pre ovog kola Real Madrid je bio prvi sa samo bodom više od crveno-belih.

U ovom meču je delovalo da će Madriđani doći do lake i veoma ubedljive pobede, ali to ipak nije bio slučaj.

Benzema je već u drugom minutu pogodio na asistenciju Bejla. Azar je dao gol na isteku prvog poluvremena, a na 3:0 je povisio Luka Modrić.

Ipak Granada se vratila! Prvo je Mačis pogodio iz penala, a onda je na 3:2 smanjio Duarte u 77. minutu. Do kraja meča Real je povećao prednost golom Rodrigeza i sada ima 4 boda više od prvog pratioca na tabeli.