Dmitrović izvukao bod Eibaru u Sevilji, VAR uzeo pobedu Betisu

04.10.2019

20:57

U prvom meču novog kola Primere Betis i Eibar su podelili bodove pošto je rezultat bio 1:1.

Srpski golman opet sjajan

Poveo je gost iz Baskije posle penala koji je realizovao Oreljana u 34. minutu. Posle toga Betis je krenuo u ofanzivu i do kraja meča Eibar je samo još jednom šutnuo na gol protivnika.

Nije uspeo Eibar da sačuva svoju mrežu, pa je golom Lorena u 69. Minutu Betis uspeo da stigne do boda. Ipak junak ove utakmice za Eibar je golman reprezentacije SrbijeMarko Dmitrović koji je sa nekoliko sjajnih intervencija spasio svoj tim.

Na kraju je u nadoknadi vremena lopta otišla iza njegovih leđa, ali je sudija poništio taj gol nakon konsultacije sa VAR-om, zbog ofsajda.

Eibar je sada spojio četiri meča bez poraza i deveti je na tabeli sa devet bodova, koliko ima i Betis, ali i Valjadolid i Valensija.