TSC ponovo preskočio Zvezdu i Partizan!

29.09.2019

18:56

Fudbaleri TSC-a pobedili su na svom terenu ekipu Rada sa 2:0, u utakmici desetog kola Super lige Srbije.

Fudbaleri TSC-a

TSC je poveo već u drugom minutu golom Vladimira Siladjija, a konačan rezultat postavio je Nenad Lukić u 53. minutu.

Ekipa iz Bačke Topole je prva na tabeli domaćeg šampionata sa 24 boda, dok je Rad pretposlednji sa šest osvojenih bodova.

Fudbaleri Vojvodine su u gostima slavila protiv Mladosti sa 2:1.

Nikola Drinčić je u 12. minutu doneo vođstvo Vojvodini, da bi u 36. minutu izjednačio Milan Bojović.

Mladost dva minuta kasnije ostala sa igračem manje pošto je crveni karton dobio Vladimir Radivojević, a pobedu novosadskom timu doneo je Bojan Matić pet minuta pre kraja meča.

Vojvodina je četvrta na tabeli sa 22 boda, dok je Mladost na 11. mestu sa devet bodova.

Fudbaleri Proletera su na svom terenu pobedili Napredak sa 2:0, a golove su postigli Milorad Balabanović i Milan Mirosavljev.

Nakon ovog kola i Napredak i Proleter imaju po 11 bodova.