Uz pet golova i preokret, Radnik prošao Trajal u kupu

26.09.2019

17:23

U poslednjem meču šesnaestine finala Kupa Srbije Radnik je savladao Trajal u Kruševcu 3:2 i tako je prošao dalje.

Surduličani idu dalje

Prvoligaš nije uspeo da savlada superligaša, iako je domaćin poveo u 13. minutu golom Gogića, ali je Radnik preokrenuo već do poluvremena.

Georgiev je sa dva gola doneo prednost Surduličanima, a pogotke je postizao u 25. i 40, minutu. Trajal se vratio u igru u 64. minutu golom Jufa, ali je Damjanović doneo trijumf gostima u 71. minutu.

Naredni meč Radnik igra za vikend u okviru Superlige, gde gostuju Javoru u Ivanjici.