Lazovićeva Verona povela, Ronaldo iz penala doneo preokret Juventusu

21.09.2019

17:57

Fudbaleri Verone bili su na korak od velikog iznenađenja, ali je Juventus uspeo da preokrene i pobedi 2:1.

Opet doneo tri boda svom timu

Verona je prvu šansu da povede ispustila u 20. minutu kada je  Di Karmine pogodio prečku iz penala. Lopta se odbila do Darka Lazovića koji je takođe pogodio okvir gola. Ipak već u sledećem napadu Migel Veloso fenomenalnim šutem sa distance savladao Bufona.

Do izjednačenja “Stara dama” je stigla deset minuta kasnije kada je pogodak iz daljine postigao Aron Ramzi, a potpuni preokret doneo je Kristijano Ronaldo iz penala u drugom poluvremenu.

Juventus posle ove pobede ostaje prvi na tabeli Serije A sa 10 bodova iz tri meča, dok je Verona na 12. mestu sa četiri osvojena boda.