(VIDEO) NOVI KIKS LIVERPULA: Siti demolirao Votford

16.09.2017

16:36

Fudbaleri Mančester sitija pobedila u gostima ekipu Votforda 6:0 u meču 5. kola Premijer lige.

Aguero je ostvario het-trik protiv Votforda

Tri gola za Siti postigao je Serhio Aguero u 27, 31. i 81. minutu. Po jednom u strelce upisali su se Gabrijel Hesus u 38, Otamendi u 63. i Sterling u 89. minutu.

Liverpul i Barnli igrali su 1:1. Arfild je u 27. minutu doveo Barnli u vođstvo, a Salah je tri minuta kasnije doneo izjednačenje Liverpulu. Redsi su tek osmi na tabeli sa osam bodova.

Hadersfild i Lester igrali su 1:1. Njukasl je na svom terenu pobedio Stouk 2:1. Crno-beli su poveli u 19. minutu preko Kristijana Atsua, a izjednačio je Džerdan Šaćiri u 57. minutu. Pobedu domaćima doneo je Džamal Laseles u 68. minutu.

Vest Bromvič Albion i Vest Hem igrali su bez golova, kao i Totenhem i Svonsi.

Mančester siti je prvi na tabeli sa 13 bodova.