Vilson i drugovi smazali "Karamele"

15.09.2019

15:11

Fudbaleri Bornmuta savladali su na svom terenu ekipu Evertona sa 3:1 (1:1), u okviru petog kola Premijer lige.

Kalum Vilson

Gosti iz Liverpula su u prvom poluvremenu bili nešto bolji rival, ali je do prvog pogotka ipak stigao Bornmut. Strelac je bio Kalum Vilson.

Do odmora su "karamele" uspele da rezultat vrate na početak, a gol sjajnim udarcem glavom postigao je Dominik Kalvert Luin.

Novu prednost domaćima u 67. minutu donosi Rajan Frejzer svojim prvim golom u sezoni. Tačku na ovu utakmicu postavio je Kalum Vilson u 72. minutu, nakon kardinalne greške odbrane Evertona.

Ova dva tima nakon 5. kola imaju isti učinak – sedam bodova. Bornmut u sledećem kolu gostuje Sautemptonu, dok Everton na Gudisonu dočekuje Šefild junajted.