Prva pobeda Proletera!

01.09.2019

17:30

Dočekaše i fudbaleri Proletera prvu pobedu u ovoj sezoni. U sedmoj rundi, na gostovanju Inđiji, u malom vojvođanskom derbiju, Slanobarci su slavili rezultatom 2:1. Nakon dva startna remija Proleter je naređao tri poraza i evo konačno i prvog trijumfa.

Fudbaleri Proletera

Inđija je ove sezone pred svojim navijačima izgubila samo od Partizana, ali eto danas nije mogla ni do boda. Imali su domaći u jednom trenutku bod u džepu, međutim presudio im je pogodak Branislava Jovanovića u 71. minutu.

Proleter je poveo vrlo rano, sa bele tačke precizan je bio Slobodan Novaković. Igrao se 4. minut. Domaćinu je izjednačenje dobeo Vladan Milosavljev u 35. minutu, ali to je bilo sve od Inđijaca.

Zanimljivo da ova dva tima nakon reprezentativne pauze očekuju okršaji sa večitim rivalima. Inđija ide Crvenoj zvezdi, dok Proleter dočekuje Partizan.