(VIDEO) Lukakuov prvenac, Konteov Inter deluje moćno!

26.08.2019

21:29

Fudbaleri Intera savladali su povratnika u elitno društvo, ekipu Lećea sa 4:0 u prvom kolu Serija A i tako ulepšali debi Antonija Kontea na novom poslu.

Fudbaleri Intera

Igrao se 21. minut kada je Marselo Brozović pronašao sebi prostor i sjajnim udarcem sa nekih dvadesetak metara savladao nemoćnog Gabrijela.

Samo tri minuta kasnije u strelce se upisao i Stefano Sensi koji je odličnom solo-akcijom razbio odbranu Lećea i pogodio golmanovu desnu stranu.

U strelce se upisao i novajlija Romelu Lukaku, žestoko kritikovan zbog viška kilograma uspeo je da ućutka kritičare u 60. minutu nakon što je naleteo na odbijenu loptu i zatresao mrežu gostiju.

Farijas je u nastavku igre zasluženo dobio direktan crveni karton nakon starta nad Barelom, a tačku na i stavio je Antonio Kandreva.

Italijan je u 84. minutu sa više od 30 metara postigao fantastičan pogodak i ostavio u čudu sve na stadionu.