Šok na "Santjago Benabeu": Jović se zamalo proslavio, Real dozvolio Valjadolidu da im otme bodove!

24.08.2019

19:06

Fudbaleri Real Madrida odigrali su 1:1 sa Valjadolidom u drugom kolu La Lige. Srpski fudbaler Luka Jović nije bio starter u dresu "kraljevskog kluba", ali se na terenu našao od 68. minuta.

Luka Jović

Talentovani srpski napadač nije uspeo da pomogne Madriđanima da dođu do trijumfa, a čim je ušao pogodio je okvir gola, međutim nije imao sreću da savlada golmana Valjadolida.

Real je prvi stigao do vođstva. Benzema je u 82. minutu još jednom pokazao klasu, pošto je iz okreta postigao fenomenalan gol.

Činilo se da će Real doći do minimalne pobede, međutim Gvardiola je šokirao sve na "Bernabeuu" šest minuta kasnije.