Istorijska pobeda Šefilda nad Palasom, Milivojević nemoćan!

18.08.2019

15:03

Fudbaleri Šefild Junajteda upisali su prvu pobedu u Premijer ligi još od 2007. godine. "Oštrice" su na svom Bramal lejnu savladale Kristal Palas sa 1:0.

Radost fudbalera Šefilda i strelca Lundstrama

Šefild je na prvoj utakmici pred svojim navijačima ove sezone zaigrao sa startnom postavom u kojoj su bili samo britanski i irski igrači, što je prvi slučaj u Premijer Ligi nakon više od sedam godina.

Džon Lundstram, momak rođen u Liverpulu, postigao je pobedonosni gol u 47. minutu, kada se našao na pravom mestu i posle odbitka poslao loptu u mrežu Guaitinog gola.

Lundstram je tako stigao do nesvakidašnjeg dostignuća u karijeri, jer je bio strelac u prva četiri ranga engleskog fudbala.

Za tim sa Bramal Lejna ovo je prvi trijumf u povratničkoj sezoni u Premijeršipu.

Svih 90 minuta za gostujuću ekipu, koja praktično nije imala nijednu šansu za gol, odigrao je povratnik u reprezentaciju Srbije Luka Milivojević.