Košmarni dan za Duška Tošića!

14.08.2019

17:14

Bivši reprezentativac Srbije Duško Tošić je imao košmarni dan u utakmici njegovog Gvangžua protiv Šenžena. Centralni defanzivac je skrivio dva jedanaesterca i dobio dva žuta kartona, a ekipa koju sa klupe predvodi Dragan Stojković je poražena sa 4:0.

RepublikaFoto: ST/V. LUKIĆ
Duško Tošić

Prethodno je Tošić imao i katastrofalnu intervenciju, koja pukom srećom nije pretvorena u gol za protivnika.

Prvi jedanaesterac je nekadašnji član Crvene zvezde napravio u 53. minutu, kada je zakasnio sa startom, a drugi posle rvanja u kaznenom prostoru sa napadačem protivnika 16 minuta kasnije.

Zbog toga je bio kažnjen žutim kartonom, ali je zbog protesta nedugo zatim dobio i drugu javnu opomenu, zbog čega je morao ranije da napusti igru.