(VIDEO) Matić eliminisao Karabag, APOEL u plej-ofu!

13.08.2019

19:19

Kiparski APOEL je savladao Karabag sa 2:0 u revanš meču kvalifikacija za Ligu šampiona i plasirao se u plej-of.

Uroš Matić

Prvi meč je bio završen rezultatom 2:1 za kazahstanski klub, koji je do 68. minuta revanš meča imao prednost, uprkos vođstvu protivnika od 1:0.

Gol kojim je APOEL uspeo da se plasira u dalji tok kvalifikacija postigao je srpski vezni fudbaler Uroš Matić.

Posle pravog karambola na ivici šesnaesterca Karabaga lopšta je stigla do Matića, a on je uspeo da je levom nogom plasira u desni ugao protivničkog gola.

Prethodno je prvi pogodak za APOEL je u 34. minutu utakmice postigao Tomas De Visenti, iz jedanaesterca.