Rajković bolji od Radonjića!

10.08.2019

19:30

Fudbaleri Marseja poraženi su pred domaćom publikom od Remsa 2:0, u prvom kolu Lige 1.

Nemanja Radonjić

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić bio je starter, ali je prvi izmenjen nakon što je ekipa primila prvi gol.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde odigrao je 59. minuta, kada je umesto njega ušao Sar.

Međutim, ni izmene nisu pomogle Marseju da izbegnu poraz. Štaviše, domaći fudbaleri uspeli su da prime još jedan pogodak. Strelac za Rems u 90. minutu bio je Hjun-Jun.

Na terenu smo videli još jednog srpskog igrača. Na golu Remsa bio je Predrag Rajković, koji je obavio sjajan posao na ovom susretu.

Marsej u narednom kolu gostuje Nantu, dok Rems čeka Strazbur.