(VIDEO) Mitrović pogodio, Fulam pobedio!

10.08.2019

16:04

Posle startnog poraza na gostovanju Barnsliju (0:1), ekipa Fulama danas je obradovala svoje navijače.

Aleksandar Mitrović

U meču drugog kola Čempionšipa, ekipa Skota Parkera je na svom ''Krejven Kotidžu'' savladala Blekburn sa 2:0 i započela pohod ka povratku u Premijer ligu.

Na vodeći gol se čekalo 35 minuta, a onda je Kerni raspalio po lopti sa oko 25 metara i smestio je u gornji levi ugao gola golmana Voltona - 1:0.

Nada gostiju da mogu da izbegnu poraz u ovom meču trajala je sve do 81. minuta, kada je najbolji strelac Fulama Aleksandar Mitrović duplirao prednost svog tima i postavio konačnih 2:0.

Srpski golgeter je na petercu sačekao centaršut sa leve strane i rutinski je sproveo loptu u mrežu.

Ovo je prvi Mitrovićev gol u novoj sezoni, a mi verujemo da je ovo samo početak njegove nove golgeterske serije.