Prvenac Inđije, Napredak i dalje bez bodova i golova posle tri utakmice!

03.08.2019

17:40

Prva radost u Inđiji u novoj sezoni! "Zeleni" su u 3. kolu Superlige Srbije upisali prva tri boda, a na stadionu kraj pruge pao je Napredak – 1:0 (0:0).

Detalj sa utakmice Inđija - Partizan

Posle poraza od Partizana na premijeri (1:0) i remija sa Mačvom u Šapcu (2:2), tražila je Inđija prvi trijumf u povratničkoj sezoni u eliti.

S druge strane, Napredak je došao da traži bar jedan bod, prvi bod u novoj sezoni, posle početnih poraza od Čukaričkog (1:0) i Vojvodine (2:0). Ne samo prvi bod, nego i prvi gol u sezoni.

I nisu ga dosti dočekali. Pogotkom Branislava Tomića u 53. minutu Inđija je došla do trijumfa. Jedan gol bio je dovoljan za pobedu.

Debitovao je u drugom poluvremenu u dresu zelenih povratnik u srpski fudbal Brana Ilić.

Tri nule spojio je Napredak, a težak posao ga čeka i u narednom kolu, pošto mu u goste dolazi Partizan, dok će Inđija gostovati na Banjici ekipi Rada.