Kejn doneo pobedu Totenhemu nad Juventusom neverovatnim golom u poslednjem minutu!

21.07.2019

13:54

Fudbaleri Totenhema slavili su protiv Juventusa rezultatom 3:2, u prvom meču Međunarodnog kupa šampiona, koji se igra u Singapuru.

Hari Kejn

Za obe ekipe to je bio prvi meč u sklopu priprema za narednu sezonu na prijateljskom turniru, a posle trijumfa Totenhem je na trećem mestu na tabeli, dok je Juventus deveti.

Na vrhu je Arsenal koji posle dva odigrana meča ima dva trijumfa i svih šest bodova.

Duel u Singapuru bolje je otvorio Totenhem, koji je do vođstva stigao u 30. minutu golom Erika Lamele.

U drugom poluvremenu glavnu ulogu na terenu preuzeli su igrači sa klupe. Maurisio Sari napravio je četiri izmene, dok je Marisio Poketino šansu dao petorici igrača sa klupe.

Izjednačenje Juventusu doneo je Gonzalo Iguain u 56. minutu, a samo četiri minuta kasnije Kristijano Ronaldo doneo je vođstvo crno-belima.

Totenhem je do izjednačenja stigao u 65. kada je precizan bio Lukas, a konačih 3:2 postavio je Hari Kejn u trećem minutu sudijske nadoknade fenomenalnim golom sa pola terena.

Naredni rival Totenhemu će biti Mančester junajted, koji je u prvom meču savladao Inter.

Upravo Inter će biti naredni protivnik Juventusu.