Poker Junajteda u Australiji!

17.07.2019

14:11

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su nekada velikog rivala Lids junajted 4:0, u prijateljskom meču.

Lagana pobeda... Rašfford, Pogba i Mata

"Crveni đavoli" su ostvarili tako i drugu pobedu na turneji po Australiji, ovaj put dvostruko ubedljiviju nego protiv lokalnog Perta.

Za razliku od premijernog meča, srpski reprezentativac Nemanja Matić je ovaj put šansu dobio u drugom poluvremenu, ali ga je Ole Gunar Solskjer jedinog izveo pre kraja, u 78. minutu ga je zamenio mladi Džejms Garner.

Junajted je poveo preko mladog Grinvuda u sedmom minutu, da bi 20 minuta kasnije Markus Rašford duplirao vođstvo.

Na 3:0 povećao je štoper Fil Džons u 51. minutu, a konačan rezultat postavio je Antoni Marsijal iz penala u 69.

Opet u sastavu nije bilo Davida de Hee i Romelua Laukakua, koji nisu bili fizički spremni za meč, objasnio je menadžer tima Ole Gunar Solskjer.

Treći igrač koji je u centru pažnje zbog potencijalnog transfera Pol Pogba je opet počeo meč u starnih 11.

Junajted će u narednoj utakmici imati najteži test, rival će mu u Singapuru biti milanski Inter, u subotu.