Brazil se mučio pa uništio Boliviju - Stadion ipak ZVIŽDAO "kariokama"!

15.06.2019

07:14

Fudbaleri Brazila su sa 3:0 savladali Boliviju na otvaranju Kopa Amerike, ali je taj rezultat ostao u senci zvižduka sa tribina.

Brazil - Bolivija

Domaći tim je tek u 50. minutu slomio otpor protivnika i to posle jedanaesterca koji je izveo Filipe Kutinjo.

Prethodno je VAR tehnologijom utvrđeno da je jedan fudbaler Bolivije igrao rukom u šesnaestercu svoje ekipe.

Tri minuta kasnije fudbaler Barselone je postigao još jedan gol, na asistenciju Roberta Firmina, a u 85. minutu je rezervisa Everton Soareš postavio konačan rezultat prelepim pogotkom.

Ekipa Brazila se tokom prvog poluvremena suočila sa negativnim reakcijama sa tribina.

- Osetili smo nezadovoljstvo. Ne možete da očekujete razumevanje od navijača kada ne igrate onako kako oni očekuju i to moramo da razumemo. Kada čuvate loptu u zadnjoj liniji, onda se to dešava, a kada napadate i stvarate šanse onda dobijete aplauze - rekao je selektor Brazila Tite.

Kapiten Brazila Dani Alves je istakao da je normalno za publiku u Sao Paolu da negoduje zbog loše igre i dodao da će biti drugačije u Baiji.

- Tamo su nas se ljudi uželeli - naveo je Alves.