Da se igralo još neko kolo, svašta bi bilo: Sampdorija nadigrala očajni Juventus u poslednjem kolu Serije A!

26.05.2019

19:29

Fudbaleri Sampdorije pobedili su Juventus rezultatom 2:0 u poslednjem kolu italijanske Serije A.

Fudbaleri Juventusa

Sampdorija je upisala prvu pobedu posle pet mečeva, dok je Juventus nastavio katastrofalan niz rezultata i peti meč zaredom ostao bez pobede (dva poraza, tri remija).

Sampdorija se, takođe, osvetila Juventusu za poraz koji ime je naneo u prvom delu sezone.

Do prvih 60 minuta viđene su dve velike prilike na obe strane, ali golova nije bilo.

Juventus je u 80. minutu došao do gola preko talentovanog Moizea Kena, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda.

Usledio je totalan kolaps "stare dame" i dva gola tima iz Đenove. Strelac prvog bio je Gregoar Defrel u 84, a drugog Đanluka Kaprari u prvom minutu nadoknade.

Juventus je ranije obezbedio odbranu titule Serije A, dok je Sampdorija pobedom takmičenje završila na devetom mestu.