Debitant spasao Atletika poraza u Valensiji!

18.05.2019

13:47

Utakmicom između fudbalera Levantea i Atletiko Madrida, koja je završena rezultatom 2:2, otvoren je subotnji program 38. kola španske Primere.

Dijego Simeone

Igrao se šesti minut kada je domaća ekipa povela zahvaljujući golom Kabaka, koji se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu.

Tačno pola sata kasnije Parti je napravio veliku grešku na ivici svog kaznenog prostora, što je Rođer odlično iskoristio i duplirao prednost svog tima.

Drugo poluvreme je počelo prilično burno, fudbaler Atletika Anhel Korea je šutno protivničkog fudbalera, zbog čega je dobio direktan crveni karton.

Jorgandžije su do svog prvog gola čekale do 68. minuta, kada je Rodi sjajno šutirao, sa 15-tak metara udaljenosti i pogodio za 1:2.

U 79. minutu lopta se odbila do debitanta Sergija Kamelja, koji je šutirao za konačnih 2.2.

Ovo je bila poslednja utakmica za ova dva tima u ovoj sezoni.