Šćekić kao Boaći u derbiju: Da li je Partizanov gol regularan?

05.05.2019

18:10

Fudbaleri Partizana savladali su Napredak sa 2:1 u okviru plej-ofa Superlige Srbije.

Junak Partizana... Aleksandar Šćekić

Crno-beli su do velika tri boda stigli preokretom u drugom poluvremenu. Prvo je Pantić doneo izjednačenje ekipi Sava Miloševića, dok je trijumf Partizanu doneo Šćekić sumnjivim golom u 93. minutu.

Situacija kod tog gola bila je skoro identična kao ona kod Boaćijevog gola u večitom derbiju, za koji ni dana danas ne znamo da li je regularan ili ne. I ovoga puta snimci ne mogu da nam pokažu da li je sudija Nikolić doneo pravu odluku da prizna Partizanov gol, uostalom procenite sami.