Maksimovićev Hetafe poražen od Sosijedada - I dalje živi san o Ligi šampiona!

Autor: Sportklub, Republika

28.04.2019

18:32

Fudbaleri Sosijedada slavili su na svom terenu protiv Hetafea u meču 35. kola La lige. Hetafe i pored poraza ostaje na četvrtom mestu na tabeli.

RepublikaFoto: Ap photo

Sosijedad je sa 2:1 na svom terenu savladao Hetafe koji je ostao na četvrtom mestu na tabeli, ali sa istim brojem bodova kao i petoplasirana Sevilja.

Poveo je domaćin sa bele tačke u 21. minutu. Siguran izvođač penala bio je Vilijan Hose. U 53. minutu Sosijedad je došao i do drugog gola. Ovoga puta strelac je bio Ojarazabl.

Poraz Hetafea samo je ublažio Saiz na minut do kraja meča. Srpski reprezentativac Nemanja Maksimović odigrao je za Hetafe ceo meč.