Brajton i Njukasl podelili bodove u uzbudljivom meču!

Autor: B92, Republika

27.04.2019

19:05

Fudbaleri Brajtona i Njukasla odigrali su nerešeno 1:1 u okviru 36. kola Premijer lige.

RepublikaFoto: Ap photo

Brajton je uspeo da postigne gol posle sedam uzastopnih mečeva posta, dok je Njukasl ostao bez pobede posle dva vezaha uspeha.

Domaćin je osvojenim bodom pobegao Kardifu na četiri boda prednosti u velikoj borbi za opstanak u Premijer ligi, dva kola pre kraja.

"Svrake" su povele u 18. minutu preko Ajosea Peresa i sa prednošću otišle na poluvreme.

Brajton se probudio u drugom poluvremenu, a strelac izjednačujućeg pogotka bio je Paskal Gros, ispostaviće se igrač utakmice, u 75. minutu utakmice.

U nadoknadi vremena Glen Mari je mogao da donese pobedu Brajtonu, ali je ostao zamalo neprecizan.