Miha pravi čuda: Bolonja preokrenula Empoli i rešila sve brige!

27.04.2019

15:31

Fudbaleri Bolonje savladali su Empoli na svom stadionu sa 3:1 nakon velikog preokreta u 34. kolu italijanske Serije A.

Siniša Mihajlović

Ovim trijumfom ekipa Siniše Mihajlovića stigla je na korak od opstanka u Seriji A i do kraja sezone bi moralo da se dogodi pravo čudo, pa da Bolonja ispadne iz društva najboljih.

Srpski stručnjak je preporodio Bolonju, te je još jednom pokazao da kada vam treba opstanak u Seriji A, on je najbolje rešenje.

Empoli je iako inferiorniji protivnik došao do vođstva u prvom delu prvog poluvremena, kada je Marko Pajač u 17. minutu postigao prvi pogodak i doneo veliku radost navijačima Empolija koji se još uvek bore za opstanak.

Naredni gol je viđen tek u drugom poluvremenu, kada je Roberto Soriano u 51. minutu doneo izjednačenje, a na novi pogodak se čekalo negde oko pola sada, pa je Rikardo Orsolini savladao Dragovskog, da bi konačnih 3:1, postavio nekadašnji fudbal Sasuola i Viljareala, Nikola Sansone.