Arapi slave Prijovića!

13.04.2019

19:27

Fudbaleri Al-Itihada su upisali četvrti trijumf u poslednjih pet mečeva, a heroj trijumfa nad Al Muvaladom bio je Aleksandar Prijović sa dva gola 3:2.

Aleksandar Prijović

Gostovanje kod trenutno drugog tima na tabeli prve lige Saudijske Arabije prošlo je burno, ali je naš reprezentativac bio izuzetno raspoložen.

Prijović je u 33. minutu sjajnim udarcem doveo svoj tim u vođstvo, a samo deset minuta kasnije se najbolje snašao u šesnaestercu i duplirao prednost.

Nastavak je doneo potpuno drugu sliku na terenu. Al Nasr se razigrao i u roku od pet minuta je došao do izjednačenja, a oba pogotka postigao je Hamdalah.

Na kraju, kada je Prijović već izašao iz igre, Al Muvalad je pogodio u 88. minutu i doneo pobedu Al Itihadu za skok izvan opasne zone.