(VIDEO) Ludnica u Bornmutu: Sterling u 97. minutu doneo pobedu Sitiju, a onda je nastao haos!

26.08.2017

14:26

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u gostima ekipu Bornmuta 2:1, u trećem kolu Premijer lige.

Slavlje igrača i navijača Sitija

Siti je do pobede došao golom Rahima Sterlinga u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena. Sterling je tri minuta kasnije isključen. On je potom uleteo na tribine da slavi sa navijačima Sitija, a onda je dobio drugi žarton, pošto je prvi zaradio u 85. minutu.

Bornmut je inače poveo u 13. minutu golom Čarlija Dejnijelsa, a u 21. je izjednačio Gabrijel Žesus.

Siti posle tri kola engleskog prvenstva ima sedam bodova, dok Bornmut ima tri poraza.