Radnički slavio u Humskoj: Uvrede za Lalatovića, "grobari" teraju upravu - "Meraklije" zacementirale drugo mesto

06.03.2019

18:54

Posle remija u "večitom derbiju", fudbaleri Partizana su poraženi, u derbiju sa Radničkim iz Niša na domaćem stadionu - 0:1.

FK Radnički Niš

"Meraklije" su ovom pobedom uspeli dodatno da pobegnu crno-belima u borbi za drugo mesto i učvrste tu poziciju na tabeli, iza Crvene zvezde.

Ekipa Nenada Lalatovića, koji je trpeo uvrede sa tribina tokom celog toka meča, je pobedila golom Haskića u 41. minutu meča. On se sjajno snašao posle "smušene" intervencije Pavlovića i loptu smestio iza leđa Stojkovića.

Najbolju šansu za izjednačenje, ekipa Zorana Mirkovića je imala u 60. minutu kada je Rikardo pogodio stativu iz izgledne situacije. Crno-beli su imali više loptu u svom posedu ali bodovi odlaze u Niš.

Pred kraj susreta sa tribina se čulo skandiranje:"Uparva napolje!"

*  U derbiju Vojvodine, Spartak iz Subotice je slavio na "Karađorđu" - 1:2.

U narednom kolu, već u subotu 10. marta Partizan gostuje Voždovcu od 17 časova, dok Radnički, u istom terminu dočekuje Mladost.