(VIDEO) ŠOU NEJMARA NA PARKU PRINČEVA: Brazilac plakao, a onda matirao Tuluz

20.08.2017

22:51

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su na svom terenu ekipu Tuluza 6:2 u meču 3.kola francuskog prvenstva.

RepublikaFoto: youtube.com/Ligados No Futebol
Nejmar nije mogao da se suzdrži

Ovaj meč je obeležio Brazilac Nejmar, koji je nedavno stigao iz Barselone za čak 222 miliona evra.

Brazilac je postigao dva gola u 31. i 92. minutu, a asistirao je za pogotke Rabiu u 35. i Kurzavi u 85. minutu. U strelce su se još upisali Kavani u 75. i Pastore u 82. minutu.

Golove za goste dali su Gradel u 18. i Žulijen u 78. minutu.

PSŽ je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 69. minutu isključen Verati.

Nejmar je priredio šou navijačima u Parizu, pošto je briljirao sa dva gola i dve asistencije. On je zaplakao tokom minuta ćutanja za žrtve terorističkog napada u Barseloni.

Ovo je bila 25. utakmica PSŽ-a bez poraza na stadionu "Park prinčeva". "Sveci" imaju 19 pobeda i šest remija.

Kaen je pobedio u gostima Lil 2:0, dok su Marsej i Anžer igrali 1:1.