Đani je Dinamova "talija", remi na Banjici!

17.02.2019

16:51

Fudbaleri Zemuna remizirali su na gostovanju Radu 2:2, dok su fudbaleri vranjskog Dinama na domaćem terenu slavili protiv Spartaka minimalnim rezultatom u poslednja dva meča 22. kola Superlige Srbije.

Rad - Zemun

Dinamo je do tek četvrte pobede u šampionatu i tako nastavio sa trijumfima posle trijumfa protiv Zemuna krajem prošle godine.

Jedini stralac na meču odigranom u Vranju bio je Dimitrov sa penala u 38. minutu, kojim su domaći stigli tek do 13. boda u ligi.

U drugom meču dana, prava goleda viđena je na stadionu "Kralj Petar I" na Banjici gde su u uzbudljivom meču remizirali Rad i Zemun. Gosti su poveli golom Nešovića već u petom minutu, a domaći preokrenuli pogocima povratnika Volkova u 29. minutu i Šiščića u 55, a remi ekipi iz Gornje Varoši je doneo Mrkajić u 63. minutu.